Opinie o Nas
0

PASKI FESTINA

PASKI FESTINA

PASKI FESTINA

PASKI FESTINA

 

Skórzane paski do zegarków FESTINA są eleganckie, solidne i niezawodne. Oferujemy Państwu duży wybór tego typu akcesoriów. Gwarantujemy, że są one oryginalne, a w związku z tym na pewno będą Państwo zadowoleni z ich zakupu. Założenie nowego paska do zegarka FESTINA związane jest zwykle z uszkodzeniem starego, jednak bywa również tak, że noszony od dawna czasomierz zaczyna wydawać się nudny i właśnie wtedy warto spróbować zmienić ten jedne element – pasek. Być może okaże się, że nagle zmieni się wygląd całego zegarka.

 

Kupując pasek FESTINA w sklepie timeontime.pl otrzymujesz gwarancję zakupu oryginalnego towaru najwyższej jakości. Jeżeli jednak produkt nie spełni Twoich oczekiwań przysługuje Ci prawo zwrotu paska.

 

Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie interesującego Cię produktu lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące paska firmy FESTINA , to skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

 


Sklep Internetowy TimeOnTime Piotr Misiek ul. Kolejowa 45/2 68-100 Żagań NIP: 924-177-37-31 REGON: 081024380Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]