Opinie o Nas
0

LAIMER

LAIMER

Zegarki damskie LAIMER

Zegarki damskie LAIMER

 

Niezwykłe, eleganckie, wykonane z drewna sandałowego lub klonowego – wbrew pozorom nie jest opis mebli, chodzi natomiast o zegarki damskie LAIMER. Ten ciekawy pomysł dedykowany jest wszystkim kobietom, które kochają niebanalne rozwiązania oraz wyjątkowe dodatki do stroju. Można wybierać nie tylko pomiędzy gatunkami drewna, z którego zrobiony jest zegarek damski LAIMER, ale również pomiędzy kształtami koperty. Natomiast bez względu na to czy jest okrągła czy prostokątna robi naprawdę duże wrażenie. Pasek również może być drewniany lub ewentualnie skórzany.

 

Kupując zegarek LAIMER w sklepie timeontime.pl otrzymujesz gwarancję zakupu oryginalnego towaru najwyższej jakości. Jeżeli jednak produkt nie spełni Twoich oczekiwań przysługuje Ci prawo zwrotu zegarka.

 

Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie interesującego Cię produktu lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zegarka damskiego lub zegarka męskiego firmy LAIMER , to skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

 


Sklep Internetowy TimeOnTime Piotr Misiek ul. Kolejowa 45/2 68-100 Żagań NIP: 924-177-37-31 REGON: 081024380Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]